Inšpirácie

  • Všetky
  • Novinky
  • Poradňa
  • Realizácie
Novinky
posuvné dvere

Zabudnite na klasické otváranie dverí – posuvné dvere sú budúcnosťou moderného bývania

Posuvné dvere sa v poslednej dobe stávajú čoraz populárnejšou voľbou pri zariaďovaní moderných interiérov. Nie je sa čo čudovať, pretože prinášajú celý rad praktických výhod a dizajnových možností oproti tradičným otváracím dverám. Už len to, […]

Zabudnite na klasické otváranie dverí – posuvné dvere sú budúcnosťou moderného bývania Celý článok »

Novinky
Workshop San Marco Trencin

San Marco Workshop: Aplikácia dekoratívnych techník v spolupráci s Chilin ART TN – Pridajte sa k nám a zažite deň plný kreativity!

Pre všetkých kreatívnych nadšencov a remeselníkov, bez ohľadu na úroveň skúseností. Čo vás čaká: Nové techniky, zaujímavé projekty a skvelá atmosféra. Prihlásenie: Vyplňte záväznú prihlášku alebo nás kontaktujte na IG alebo FB profile kaviarne @Chillin_Art_TN

San Marco Workshop: Aplikácia dekoratívnych techník v spolupráci s Chilin ART TN – Pridajte sa k nám a zažite deň plný kreativity! Celý článok »

Novinky
Kvalitná podlaha

Click systém

Drevené podlahy s Click systémom predstavujú inovatívne riešenie pre moderné domácnosti, ktoré kombinuje estetickú príťažlivosť prírodného dreva s jednoduchou a efektívnou inštaláciou. Tento článok poskytuje komplexný prehľad o Click systéme, jeho výhodách, procese inštalácie, častých chybách, údržbe a kritériách výberu.

Click systém Celý článok »

Poradňa, Novinky
rámové dvere

Rámové dvere – Všetko čo potrebujete vedieť

Rámové dvere sú populárnym a často vyhľadávaným typom interiérových aj exteriérových dverí, pretože spájajú estetiku s funkcionalitou. V tomto článku sa podrobne pozrieme na rôzne typy rámových dverí, materiály používané na ich výrobu a príslušenstvo, ktoré môže zlepšiť ich praktickosť a bezpečnosť. Predstavíme si tiež výhody a možné nevýhody, ktoré prinášajú jednotlivé dizajnové a materiálové riešenia. Cieľom je poskytnúť ucelený prehľad, ktorý vám pomôže lepšie pochopiť ako správne vybrať rámové dvere, aby dokonale zapadli do vašich priestorov.

Rámové dvere – Všetko čo potrebujete vedieť Celý článok »

Novinky
Interiérové a exteriérové dvere DOMAT alebo interierove dvere a exterierove

Typy interiérových dverí, ich výhody a nevýhody

Výber správnych interiérových dverí je kľúčovým rozhodnutím, ktoré ovplyvní nielen vzhľad, ale aj praktickosť priestorov doma či v kancelárii. Na trhu sú dostupné rôzne typy dverí, z ktorých každý ponúka unikátne výhody a môže mať určité obmedzenia. Pozrime sa bližšie na tri populárne typy interiérových dverí – rámové, doskové a posuvné dvere – a preskúmajme ich prínosy a potenciálne nevýhody.

Typy interiérových dverí, ich výhody a nevýhody Celý článok »

Novinky, Poradňa
kvalitné kľučky alebo kvalitne klucky pre interierove a interiérové dvere

Ako si vybrať kvalitné kľučky alebo kovanie? Interiérové dvere a ich komponenty

Pri výbere interiérových dverí sa často sústredíme na štýl, farbu a materiál. Avšak, rovnako dôležité ako samotné dvere sú aj ostatné komponenty dverí ako kľučky a kovania. Špeciálne pri posuvných dverách je tým najdôležitejším komponentom práve kovanie. Správny výber týchto komponentov nie je len otázkou estetiky, ale aj funkčnosti a bezpečnosti vášho domova. V tomto článku sa pozrieme na to, prečo je kvalita kľučiek a kovaní na posuvné dvere nevyhnutná a ako si vybrať tie správne riešenia pre vaše interiérové dvere.

Ako si vybrať kvalitné kľučky alebo kovanie? Interiérové dvere a ich komponenty Celý článok »

Novinky, Poradňa
Vodeodolná podlaha vs. vodeodolný systém a ešte vodeodolna vodeodolny system

Vodeodolná podlaha a vodeodolný systém – Aký je v nich rozdiel?

Pri výbere nového podlahového riešenia pre váš domov alebo kanceláriu je jedným z kľúčových faktorov často vodeodolnosť. V tejto súvislosti sa často stretávame s dvoma termínmi: vodeodolná podlaha a vodeodolný systém. Hoci sa môžu zdať podobné, skutočnosť je taká, že predstavujú dve veľmi odlišné úrovne ochrany. V tomto článku vám predstavíme rozdiely medzi vodeodolnou podlahou a vodeodolným systémom a prečo vodeodolná podlaha sama o sebe nezaručuje kompletnú vodeodolnosť bez správneho systémového riešenia.

Vodeodolná podlaha a vodeodolný systém – Aký je v nich rozdiel? Celý článok »

Novinky, Poradňa
Scrubber Pallmann Turbo Scripper v akcii.

Čo je Scrubber a prečo sa používa pri čistení podláh?

V dnešnej dobe je čistota priestoru na prvom mieste takmer u každého, a práve preto sa scrubber stáva neoddeliteľnou súčasťou údržby podláh v komerčných, priemyselných, ale aj rezidenčných priestoroch. Toto sofistikované zariadenie navrhnuté na hĺbkové čistenie hrá kľúčovú úlohu v zachovaní estetiky a hygieny podlahových povrchov.

Čo je Scrubber a prečo sa používa pri čistení podláh? Celý článok »

Novinky, Poradňa
Plesne a iné nástrahy pri interiérových podlahách.

Plesne a ďalšie Nástrahy: Prevencia a Riešenia v Podlahových Systémoch

Pri správnej údržbe podlahových riešení je dôležité byť si vedomí rôznych nástrah, ktoré môžu ohroziť ich kvalitu, vzhľad a dlhovekosť. Existuje celý rad faktorov, ktoré môžu podlahy negatívne ovplyvniť, od plesní až po mechanické poškodenie. Poďme si bližšie rozobrať tie najčastejšie z nich.

Plesne a ďalšie Nástrahy: Prevencia a Riešenia v Podlahových Systémoch Celý článok »