Montáž podláh a interiérových dverí

Radi vám poskytneme odborné poradenstvo a zabezpečíme kompletné riešenia vášho interiéru. Od odborného zamerania priamo u vás, cez dopravu, montáž, až po pozáručný servis. Nemusíte myslieť na detaily, o všetko sa postaráme my.

Povedali o nás

Stanislav Benkovský
Stanislav Benkovský
Read More
To sa nedá porovnávať s nikým. Obehali sme s manželkou toho veľa, ale taký prístup, aký sme dostali tu, sme teda nikde nezažili.
Miloš Majba
Miloš Majba
Read More
Spokojný od predaja až po montáž. Kvalita sa ukáže časom, no dvere sa páčia celej rodine. Ďakujem.
Julia Zolakova
Julia Zolakova
Read More
Milo sa tam k nam spravali, snazili sa nam vsetko vysvetlit, poukazovat. boli fakt trpezlivy na to, ze ja som dost tazky oriesok vo vyberani:/ ale vybrali sme a som rada, ze prave u nich!
Martin Komka
Martin Komka
Read More
Profesionalne poradenstvo, rýchle vybavenie, určite odporúčam každému.
Pavol Glesg
Pavol Glesg
Read More
Bol som milo prekvapený, že aj mladý chalan, ktorý bol na predajni vedel tak super poradiť. Chválim aj prácu pána Jánošíka, ktorý dvere montoval. Vrele odporúčam.
Denisko Jaseň
Denisko Jaseň
Read More
Som spokojný jak s produktami, tak so servisom a realizáciou. Vrelo odporúčam ľudom, ktorí sa radi spoľahnú. Ja som si dal spraviť kompletnú realizáciu, čiže nivelácia, lepenie podlahy a aj namontovanie dverí a nemám nič, čo by som vytkol.
Vlado Mikolaj
Vlado Mikolaj
Read More
Vrelo doporucujem firmu Domat Interiery. Vysoka kvalita meterialov, rychla realizacia a hlavne bezproblemova komunikacia s majitelom pred aj po instalacii. 5 stars
Jan Baz
Jan Baz
Read More
Velmi dobrá spolupráca, kvalitné materialy a dodavatelia, promtné riešenie reklamácii, moderne a prehladne zariadený showroom...
Kristína Šimurková
Kristína Šimurková
Read More
Majiteľ sa nesnaží predať to najdrahšie, čo má v ponuke. Veľmi sme boli spokojní s komunikáciou a poradenstvom pri výbere
Previous
Next

Kontaktujte nás

Máte otázky, nejasnosti, alebo potrebujete poradiť s výberom a montážou podláh a dverí? Neváhajte nás kontaktovať.